3EN MÜHENDİSLİK HAKKINDA

3 EN MÜHENDİSLİK TAAH. VE TİC. LTD. ŞTİ., doğalgazın İstanbul’da ilk kullanılmaya başlandığı zamandan beri ısıtma – soğutma sektörünün içerisinde yer alan uzman bir kadro tarafından 2004 yılında kurulmuştur.


«  Vizyonumuz Misyonumuz  »


Bünyesindeki İGDAŞ ve TRAKYADAŞ yetki sertifikalı mühendis ve teknikerler ile şartnamelerden ödün vermeden ve Alman ekolüne dayanan tesisatçılık anlayışı ile ısıtma – soğutma ve genel olarak mekanik tesisat uygulamalarında hizmet vermektedir. Yetki sertifikalarımız sayesinde İstanbul il sınırları içerisindeki her yerde doğalgaz tesisat proje onay ve gaz açma hizmeti verebilmekteyiz. Firmamız bünyesindeki Dijital Proje Onay Sistemi sayesinde doğalgaz proje onay işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.


Uygulamalarımız:

Isıtma sistemleri: Bireysel kat kaloriferi, villa ısıtma sistemleri, merkezi kazan dairesi, kaskad kazan sistemi.

Klima sistemleri: Split klima, kanallı klima, multi sistem, klima santrali, chiller ve VRV sistemleri kurmaktadır.

Sıhhi tesisat sistemleri: Bina temiz ve pis su tesisatları güvenle yapılmakta, firmamızda İSKİ belgeli tesisatçılar çalışmaktadır.

Doğalgaz tesisat sistemleri: Daire içi doğalgaz tesisatı (bakır ya da çelik boru ile yapılabilmektedir), bina kolon tesisatı, üretim ve ticari amaçlı gaz tesisatı.

Firmamız İGDAŞ ve TRAKYADAŞ teknik şartnamesine uygun olarak işlerini yürütmekte ve bu prensibinden ödün vermemektedir.

Alternatif Enerji Kaynakları: Evsel ve ticari kullanım için güneş enerjisi ve toprak enerjisi (ısı pompası) ile mahal ısıtması, yerden ısıtma sağlayan sistemler kurabilmekteyiz.

Firmamız ayrıca bahçe sulama sistemleri, hidrofor, dalgıç pompa, yağmur drenaj sistemleri, atık su tesisat sistemleri konusunda da hizmet vermektedir. Özellikle villa uygulamalarında oldukça tecrübeliyiz.

Firmamız AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. Kendini sürekli geliştiren, yeni teknolojileri bünyesine katan ve uygulayan bir strateji izlemektedir. Doğalgaz tesisatında ve ısıtma tesisatında bakır boru uygulaması yapan, sektördeki öncü ve nadir firmalardan bir tanesidir. Firmamızın yapmış olduğu tesisatların %65’inde bakır malzeme kullanılmaktadır.

3 EN Mühendislik Taahhüt Tic. Ltd. Şti.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ


Verdiğimiz hizmetlerle ilgili her türlü konuda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Telefon:0 (212) 590 97 90

Fax: 0 (212) 590 90 88

Adres: Üniversite Mahallesi Komiser Sk. No:22 Avcılar İSTANBUL