ISITMA SİSTEMLERİ

Bireysel kat kaloriferi, villa ısıtma sistemleri, merkezi kazan dairesi, kaskad kazan sistemi uygulamalarımızda en kaliteli malzemeler kullanılır. Birleştirmeler presli, sert ve yumuşak lehimli, kaynaklı veya plastik kaynaklı imalat yapılır. Müşterilerimize projeye özel optimize çözümler üretilir.


Yerden Isıtma

Yerden ısıtma sistemleri sağlıklı, konforlu ve ekonomik bir ısınma şeklidir. Ana ısıtma elemanı, yapı malzemesi içerisinden geçirilen uzun ömürlü ve dayanıklı, yerden ısıtmaya uygun termoplastik malzemeden üretilmiş borulardır. Uygulamada yaklaşık % 30 enerji tasarrufu sağlanır. Yerden ısıtma sistemleri ile mekânlarda homojen ısı dağılımı sağlanır. Odalar arasındaki sıcaklık farkları da azdır. Radyatörlü sistemlere göre daha az enerji ile daha yüksek verim alınır.

Kullanılma yerleri ;Bireysel ısınmamalar, Hamam tesisatları, Spor Salonları

Çok ince olması basit montajı sayesinde,zeminden ısıtma ısıtma uygulamaları son derece basit ve kolaydır.Klasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtır bu sistemler ayaktan başlayarak insan vücudunu isittığı için %30-%50 arasında daha az enerji kullanılır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ


Verdiğimiz hizmetlerle ilgili her türlü konuda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Telefon:0 (212) 590 97 90

Fax: 0 (212) 590 90 88

Adres: Üniversite Mahallesi Komiser Sk. No:22 Avcılar İSTANBUL